Pomoc drogowa - Autocentrum Widok | Kraków

Pomoc drogowa Kraków

Jeżeli masz problem na drodze, Twój samochód uległ awarii lub kolizji lub zabrakło Ci paliwa, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Zaoszczędzisz swój czas i ominie Cię stres związany z nieoczekiwaną sytuacją.
Zadzwoń do nas, bo wiemy jak Ci pomóc. Zorganizujemy holowanie lub transport uszkodzonego pojazdu, a w przypadku drobnych usterek pomożemy na miejscu, abyś mógł dalej kontynuować jazdę pojazdem.
Zapewniamy szybkie usługi w konkurencyjnych cenach. U nas znajdziesz przyjazną i kompetentną obsługę. Służymy pomocą przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na terenie Krakowa i okolicy.
Jeśli pomoc drogowa w Krakowie, to tylko Autocentrum Widok.

1Holowanie samochodu
Holowanie samochodu to proces bardzo niebezpieczny i trudny. Dlatego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty, ponieważ on z pewnością nie uszkodzi Twojego auta. W przypadku nagłych awarii czujników, podzespołów elektrycznych lub mechanicznych, które całkowicie unieruchomią Twój pojazd, zadzwoń do nas. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie.
2Holowanie sprzętów budowlanych
Jeżeli masz problem z transportem wielkogabarytowego sprzętu budowlanego zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Holowanie maszyn budowlanych to usługa specjalistyczna.
Mamy niezbędny sprzęt i wieloletnie doświadczenie, które zapewniają naszym klientom sprawną i bezpieczną realizację zlecenia.
Zapraszamy do współpracy zarówno przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych.
3Transport pojazdów zablokowanych
Zdarzają się sytuacje, że holowanie nie jest możliwe, kiedy np. nastąpi blokada kierownicy bądź koła lub nie możemy się dostać do wnętrza kabiny samochodu.
Transport pojazdów zablokowanych to duży problem. Ale nie dla nas. Poradzimy sobie z każdą przeciwnością i dostarczymy auto do serwisu.
4Holowanie motocykli
Istnieją sytuacje na drodze, w których przydaje się pomoc innego kierowcy. Tak jest w przypadku gdy potrzebujesz odholować swój motocykl, np. do warsztatu.
Holowanie motocykla wymaga znajomości zasad bezpieczeństwa oraz przepisów. Warto więc skorzystać z pomocy fachowców. Twój motocykl będzie w dobrych rękach, a Ciebie ominie ogrom stresu związany z operacją.
Kiedy na drodze spotka Cię niespodziewany problem z motocyklem, zadzwoń do nas.