Serwis - Autocentrum Widok | Kraków

Serwis samochodów

Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, co obliguje nas do nieustannego rozwoju i poszerzania oferty. Chcemy aby klient, który nas odwiedzi miał możliwość otrzymania usług jak najbardziej kompleksowych.
Oprócz szerokiego wachlarza możliwości transportu pojazdów, wprowadziliśmy do oferty profesjonalny serwis samochodów. Masz uszkodzoną oponę, zepsuła się klimatyzacja, albo coś dziwnego dzieje się z elektroniką w Twoim samochodzie? A może kupujesz samochód i potrzebujesz oceny stanu technicznego auta wykonanej przez fachowca? Zobacz jakie mamy możliwości i daj szansę naszym pracownikom, a pomogą w rozwiązaniu problemu.

1Elektromechanik Kraków
Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu elektromechaniki pojazdowej. Nasz zespół specjalistów w tej dziedzinie do każdego wyzwania podchodzi z zaangażowaniem i pasją. Zwykle to właśnie są cechy, które prowadzą do sukcesu. Zacięcie naszych pracowników i doskonałe zaplecze warsztatowe pozwala szybko zdiagnozować i usunąć każdą usterkę w zakresie elektromechaniki samochodowej. Wystarczy tylko nam zaufać.
2Wulkanizacja
W naszym warsztacie wulkanizacji opon znajdziesz maszyny, narzędzia i znakomitych fachowców, którzy pomogą Ci gdy ”złapałeś gumę”oraz masz wątpliwości, czy Twoje opony nadają się do dalszej jazdy, trzeba je wymienić na nowe lub naprawić. Zależy nam na bezpieczeństwie jazdy i w tej kwestii przykładamy najwyższą wagę do jakości świadczonych przez nas usług. Jeżeli zależy Ci na szybkiej wymianie lub naprawie koła , to dobrze trafiłeś. Zrobimy wszystko aby znaleźć rozwiązanie.
3Naprawa klimatyzacji
Każdy kierowca wie, że klimatyzacja w samochodzie wymaga regularnej konserwacji. Należy systematycznie, przynajmniej raz w roku odwiedzać serwis klimatyzacji, aby dokonać przeglądu całego układu. W razie potrzeby uzupełnić ilość czynnika chłodniczego, wymienić filtry lub przeprowadzić odgrzybianie. Nasi fachowcy sprawdzą szczelność instalacji, poziom oleju i wydajność całego układu oraz wykonają wszelkie potrzebne naprawy. Zapraszamy serdecznie do naszego serwisu klimatyzacji. Przyjdź lub zadzwoń do nas i dowiedz się więcej.
4Serwis aut USA
Jedną z gałęzi naszej działalności jest serwisowanie samochodów wyprodukowanych w Stanach Zjednoczonych. Dysponujemy odpowiednim wyposażeniem oraz wiedzą, które pozwalają nam na kompleksową obsługę samochodów amerykańskich marek takich jak: Ford, Lincoln, Jeep, Chrysler, Dodge, GMC, Chevrolet, Pontiac, Buick, Oldsmobile, Hummer x, Cadillac.
W naszej ofercie znajdziesz między innymi części zamienne do aut amerykańskich, możliwość ich naprawy, diagnostyki komputerowej i zrobienia przeglądu technicznego.
Posiadamy także części zamienne do samochodów japońskich marki: Honda, Acura,Toyota, Nissan, Suzuki, Infinity.